محل تبلیغات شما

نهمین جلسه از دوره بیست و هستم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60نمایندگی ابوریحان روزهای چهارشنبه مورخ 98/7/10 با نگهبانی مسافر محمد و استادیمسافر عیسی و دبیری مسافر پیمان با دستور جلسه وادی اول رأس ساعت 17:00 آغاز بهکار نمود.

سخنان استاد:

از نگهبان و راهنمایم تشکر می‌کنم که به من اجازه داد تا در اینجایگاه قرار بگیرم، صبحت در مورد وادی اول در حضور اساتید سخت است چیزی که من درکنگره در مورد این وادی یاد گرفتم این است که تفکر چی هست؟ من قبلاً تصورم این بودکه فکر می‌کنم، اما تفکر درکنگره بسیار متفاوت است همان‌طور که در جزوه جهان‌بینی آمدهتفکر یعنی رسیدن از مجهول به معلوم.

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی ابوریحان روزهای دوشنبه

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی ابوریحان روزهای چهارشنبه

کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی ابوریحان روزهای شنبه

وادی ,کنگره ,مسافر ,تفکر ,نمایندگی ,روزهای ,کنگره 60 ,60 نمایندگی ,نمایندگی ابوریحان ,ابوریحان روزهای ,خصوصی کنگره ,نمایندگی ابوریحان روزهای ,آموزشی خصوصی کنگره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت دانلود و استخراج ارز دیجیتال رایگان بدون هزینه و سرمایه بیت کوین و اتریوم استخراج کن میلیونر شو خرید اینترنتی چاقو تیزکن خانگی مسافرتی چاقو پنیر 2020 تجهیزات پزشكی پالس اكسیمتر الكتروكاردیوگراف SPO2 / تب سنج / ترمومتر لیزری شماره تماس 09106799608 ثبت شرکت خاص - ثبت شرکت مسئولیت محدود واژه های از جنس آسمان oroninwen ارز دیجیتال تالارهای پذیرایی/ تالارهای عروسی یک شب گرد تنها دلاوران پارسی